2019-01-18
TCZEW,
Kryminalni z tczewskiej komendy odzyskali dwa skradzione samochody. Mundurowi zabezpieczyli pochodzące z kradzieży audi Q7 oraz opla movano, które miały zamontowane tablice rejestracyjne od innych samochodów. Auta warte około 200 tys. złotych trafiły na policyjny parking.


 2019-01-17
TCZEW,
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Tczewie na ulicy Aleja Solidarności. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 75-letni kierowca volkswagena najechał na tył fiata. Siła uderzenia była tak duża, że kierujący fiatem uderzył w kolejnego stojącego przed nim opla. W wyniku tego zdarzenia pasażerka fiata trafiła do szpitala. Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do wszystkich kierowców o stosowanie się do przepisów drogowych.


 2019-01-16
GNIEW,
Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie zatrzymali 29-letnią kobietę i 36-letniego mężczyznę, których podejrzewali o przestępczość narkotykową. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania zatrzymanych osób znaleźli i zabezpieczyli łącznie ponad 170 gramów zakazanych środków. Śledczy ustalili również, że zatrzymany mężczyzna sprzedawał te narkotyki innym osobom. 29-latka usłyszała zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, zaś 36-latek usłyszał zarzuty dotyczące sprzedaży narkotyków. Prokurator zastosował wobec nich dozory policyjne.


 2019-01-16
TCZEW,
Kryminalni z Tczewa zatrzymali 46-letnią kobietę, która ukradła portfel, w którym były dokumenty, pieniądze oraz karty bankomatowe. Mieszkanka powiatu tczewskiego trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili jej zarzuty kradzieży mienia, do których się przyznała. O jej dalszym losie zdecyduje sąd. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 2019-01-15
JANISZEWKO,
Policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Janiszewko. Według wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 61-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi renault. Okazało się, że rowerzysta był nietrzeźwy i miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wyniku tego wypadku kierowca jednośladu trafił do szpitala. Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.


 2019-01-15
KWP GDAŃSK,
Cykliczne działania smog odbędą się 16 stycznia. Na terenie całego województwa pomorscy policjanci będą kontrolować stan techniczny pojazdów. Liczne kontrole emisji spalin mają na celu wyeliminowanie z ruchu samochodów, których stan zagraża środowisku. Policjanci sprawdzą także inne elementy, które mają wpływ na bezpieczeństwo.


 2019-01-14
TCZEW,
Tczewscy policjanci pracowali w 3 miejscach kolizji drogowych, które spowodowali nietrzeźwi kierowcy. Dodatkowo okazało się, że jeden z nich nie miał wcale uprawnień do kierowania samochodami, zaś drugi ma już zatrzymane prawo. Cała trójka już niebawem zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat.


 2019-01-11
POLICJA,
Zakończyła się kontrola NIK w Policji. Inspektorzy sprawdzili realizację Programu Modernizacji Służb Mundurowych w okresie 2017-2018. Zakupy, inwestycje, modernizacje, przetargi zostały przeprowadzone prawidłowo. NIK wysoko oceniła nadzór Komendanta Głównego Policji nad realizacją Programu.


 2019-01-11
TCZEW,
Tczewscy kryminalni zatrzymali 18-latka, który miał narkotyki. Stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli ponad 130 gramów zakazanych środków należących do zatrzymanego mężczyzny. Wczoraj funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Dodatkowo prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.


 2019-01-11
TCZEW,
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Tczewie. Jak wstępnie ustalili mundurowi 32-letni kierujący audi podczas omijania stojących samochodów stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadący z przeciwnej strony hyundaiem. W wyniku tego zdarzenia kierująca hyundaiem trafiła do szpitala. Funkcjonariusze apelują o rozwagę na drodze oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.


 2019-01-10
POLICJA,
Policjanci w całym kraju czuwać będą nad bezpieczeństwem podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach wszystkich województw zadba o to większa liczba patroli. Przed oficjalnym rozpoczęciem funkcjonariusze szkolili wolontariuszy, przypominając im m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas kwestowania. Policjanci apelują o to, by w każdej sytuacji wymagającej interwencji alarmować ich dzwoniąc pod bezpłatne numery telefonów 997, 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.


 2019-01-10
TCZEW,
Wczoraj tczewscy policjanci gościli w komendzie dzieci z Przedszkola „Chatka Puchatka” w Tczewie. Policjantka podczas spotkania przedstawiła najmłodszym zasady bezpiecznego zachowania podczas poruszania się po drodze oraz zapoznała z pracą policjanta. Funkcjonariuszka na pamiątkę spotkania odbiła na kartce maluchom ich własne odciski palców. Na koniec spotkania przedszkolaki obejrzały policyjny radiowóz.


 2019-01-09
POLICJA,
Podsumowując 2018 rok można stwierdzić, że Polska to spokojny i bezpieczny kraj na tle innych państw europejskich. Liczby, tabele i wykresy towarzyszące rocznym podsumowaniom są powodem do dumy z poprawiających się w ogromnej większości danych związanych z bezpieczeństwem naszych obywateli, stanowiąc jednocześnie wyzwanie do dalszej pracy. Robimy wszystko, by liczby przestępstw, pokrzywdzonych, strat, wypadków i ich ofiar były coraz niższe. Za każdą z nich bowiem kryje się ludzka krzywda. Najwyższa od 1990 roku ocena naszej pracy oraz poczucie bezpieczeństwa Polaków są dla nas wyrazem uznania, za które dziękujemy. Obiecujemy, że nie spoczniemy w podejmowaniu wysiłków na rzecz dalszej poprawy bezpieczeństwa w Polsce.


 2019-01-07
KWP GDAŃSK,
We wtorek, 8 stycznia, pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Kaskadowy pomiar prędkości”. Głównym celem działań jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości oraz uświadomienie kierującym jakie zagrożenie niesie za sobą nadmierna prędkość. Nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków spowodowanych przez kierujących.


 2019-01-07
TCZEW,
Kryminalni zatrzymali 50-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o uszkodzenie kamery monitoringu. Według ustaleń mundurowych sprawca wyrwał kamerę monitoringu wraz z przewodami na jednej z klatek schodowych w Tczewie powodując straty w wysokości prawie 800 złotych.


 2019-01-04
TCZEW,
Kryminalni zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego, który włamał się do jednego ze sklepów na terenie gminy Tczewa, skąd ukradł alkohol, papierosy oraz pieniądze. Jak wynika z policyjnych ustaleń straty powstałe w wyniku tego przestępstwa wyniosły prawie 8 tys. złotych. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem, do których się przyznał.


 2019-01-03
TCZEW,
Tczewscy policjanci otrzymali 4 nowe radiowozy. Zakup samochodów został zrealizowany w ramach połączonych środków Komendy Głównej Policji przy dofinansowaniu samorządów lokalnych powiatu tczewskiego. Funkcjonariusze będą wykorzystywać nowe auta w ramach codziennych służb, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.


 2019-01-02
TCZEW,
Policjanci z Tczewa zatrzymali 29–letniego mężczyznę, który pobił funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei oraz próbował zaatakować interweniujących policjantów. Mundurowi byli zmuszeni oddać strzał ostrzegawczy, aby ostudzić agresję napastnika. Zdecydowana i skuteczna postawa funkcjonariuszy zapobiegła eskalacji agresji mężczyzny, który trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany 29-latek usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy publicznych. Okazało się, że popełnił ten czyn w recydywie. Sąd zastosował wobec mieszkańca powiatu elbląskiego dwumiesięczny areszt.


 2018-12-31
KWP GDAŃSK,
W najbliższą środę pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Trzeźwa autostrada”. Celem działań jest wyeliminowanie z ruchu kierujących, znajdujących się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Mundurowych spotkamy na zjazdach z autostrady.


 2018-12-31
TCZEW,
Tczewscy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło na parkingu przy ulicy Kwiatowej. Według wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni kierowca toyoty potrącił 77-letniego mieszkańca gminy Tczewa. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do tczewskiego szpitala. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności na drodze.


 2018-12-27
KWP GDAŃSK,
W piątek, 28 grudnia, pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości, uświadomienie zagrożenia kierującym jakie niesie za sobą nadmierna prędkość.


 2018-12-24
TCZEW,
Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który miał w samochodzie narkotyki. Przed interwencją funkcjonariuszy mieszkaniec powiatu sztumskiego spowodował kolizję i jak się wstępnie okazało był pod wpływem narkotyków. Mundurowi zatrzymali sprawcę kolizji oraz zatrzymali mu prawo jazdy. Na tę chwilę śledczy przedstawili zatrzymanemu 34-latkowi zarzuty dotyczące posiadania narkotyków.


 2018-12-24
TCZEW,
W okresie świąteczno-noworocznym petardy i fajerwerki postrzegane są jako jeden z elementów dobrej zabawy Jest to również okres w którym do szpitali trafia wiele ofiar niewłaściwego obchodzenia się z materiałami pirotechnicznymi.


 2018-12-24
TCZEW,
Kampania społeczna pod hasłem "SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!" to wspólna akcja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Policji. Jej celem jest podjęcie wspólnych działań mających na celu popularyzację wiedzy konsumenckiej oraz ostrzeganie seniorów przed nieuczciwymi praktykami niektórych przedsiębiorców.


 2018-12-21
POLICJA,
Komendant Główny Policji, gen. insp. Jarosław Szymczyk, w imieniu kierownictwa polskiej Policji oraz własnym, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzy wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom polskiej Policji aby ten pełen tradycji moment, napełnił wszystkich nadzieją, ciepłem i radością, a te szczególne dni były okazją do wspólnego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół, a spotkaniom przy wigilijnym stole towarzyszył zapach choinki, śpiew kolęd oraz atmosfera miłości i wzajemnej życzliwości.


 2018-12-21
KWP GDAŃSK,
Okres świąteczny to czas licznych wyjazdów. Między 21 grudnia a 1 stycznia policjanci przeprowadzą działania, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na trasach w całej Polsce należy spodziewać się większej liczby funkcjonariuszy.


 2018-12-21
TCZEW,
Każdy internauta powinien mieć świadomość zagrożeń, jakie wiążą się z pobieraniem z sieci oprogramowania z niepewnych serwerów czy odpowiadaniem na podejrzaną pocztę elektroniczną. Dlatego policjanci radzą co zrobić aby nie paść ofiarą oszusta internetowego.


 2018-12-21
TCZEW,
Policjanci z wydziału ruchu drogowego na terenie powiatu tczewskiego przeprowadzili działania „Piesi”. Podczas dwudniowej akcji funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych, a także na kierujących naruszających przepisy ruchu drogowego. Mundurowi ukarali mandatami 17 uczestników ruchu drogowego.


 2018-12-21
TCZEW,
Przed nami okres przedświątecznej gorączki zakupów, szukania prezentów a potem upragnione przez wielu Święta Bożego Narodzenia W tym czasie odwiedzamy rodzinę i często musimy wyjeżdżać z domu Jest to także okres wytężonej pracy dla tczewskich policjantów którzy w tym czasie czuwają nad naszym bezpieczeństwem Mundurowi patrolują rejony sklepów i drogi gdzie ruch pieszy oraz kołowy będzie w tym czasie wyjątkowo wzmożony Policjanci apelują do wszystkich osób owładniętych szałem świątecznym aby nie zapomnieć o bezpieczeństwie.


 2018-12-19
TCZEW,
Tczewscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który był poszukiwany i ukrywał się przed organami ścigania. Zatrzymany mężczyzna został skazany przez sąd za kradzież i nie stawił się do aresztu śledczego. Śledczy ustalili również, że 28-latek miał związek z dwoma innymi przestępstwami dotyczącymi kradzieży oraz posiadania narkotyków. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu oraz usłyszał zarzuty dotyczące tych przestępstw, które jak się okazało popełnił w recydywie. Wczoraj mundurowi doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do aresztu śledczego.


 2018-12-19
KWP GDAŃSK,
Od wczesnych godzin porannych policjanci prowadzą działania „Smog”, których celem jest przeprowadzenie jak największej liczby badań emisji spalin oraz wyeliminowanie z ruchu pojazdów, których stan zagraża środowisku lub bezpieczeństwu.


 2018-12-18
KWP GDAŃSK,
We wtorek oraz czwartek, 18 i 20 grudnia, pomorscy policjanci przeprowadzą działania pn. „Piesi”. Celem działań jest zmniejszenie ilości zdarzeń z udziałem pieszych, wpływanie na polepszenie relacji pomiędzy kierującymi a niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego oraz propagowanie używania elementów odblaskowych.


 2018-12-17
TCZEW,
Tczewscy policjanci zatrzymali 21-latka, który po kradzieży schował się w ubikacji na terenie jednej ze stacji benzynowych. Funkcjonariusze przyjmujący zawiadomienie ustalili, że zatrzymany mężczyzna wspólnie z innym sprawcą ukradł akcesoria do telefonów warte łącznie ponad 2 tys. złotych. Dodatkowo okazało się, że zatrzymany 21-latek ma związek z trzema innymi przestępstwami kradzieży w placówkach handlowych na terenie miasta. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty czterech kradzieży.


 2018-12-17
TCZEW,
Policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który miał w portfelu narkotyki. Podczas sprawdzania funkcjonariuszy narkotestem okazało się, że mieszkaniec Tczewa miał amfetaminę. Mundurowi zakazane substancje zabezpieczyli, a 19-latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili już mężczyźnie zarzuty dotyczące posiadania narkotyków.


 2018-12-17
TCZEW,
Tczewscy policjanci, funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej oraz przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad spotkali się w Tczewie, gdzie w zeszłym tygodniu doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 56-letnia piesza. W ramach tego spotkania służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w ruchu drogowym poddały ocenie infrastrukturę oraz oznakowanie drogi w miejscu tego tragicznego w skutkach wypadku.


 2018-12-14
KWP GDAŃSK,
Od soboty do poniedziałku pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Prędkość”. Duże natężenie ruchu oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne powodują, że kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Celem działań jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości. Policjanci zwrócą także uwagę na sposób przewożenia dzieci oraz korzystanie z obowiązkowych pasów bezpieczeństwa.


 2018-12-13
KWP GDAŃSK,
Do największej liczby zdarzeń drogowych z udziałem pieszych dochodzi na przejściach. Kierujący pojazdem oraz pieszy mają wpływ na bezpieczeństwo. Niechroniony uczestnik ruchu drogowego w konfrontacji z pojazdem ma niewielkie szanse. Policjanci apelują o ostrożność do pieszych oraz zmotoryzowanych.


 2018-12-12
TCZEW,
Kryminalni z tczewskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli związek z kradzieżą. Według policyjnych ustaleń 18-latek wspólnie z 23-letnim kolegą z jednej z kafejek internetowych ukradli dwa komputery warte ponad tys. złotych. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnej celi. Wczoraj śledczy przedstawili mieszkańcom powiatu tczewskiego zarzuty dotyczące kradzieży, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


 2018-12-12
TCZEW,
14 grudnia br. pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Bezpieczna droga krajowa nr 22”, których celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości, nieprawidłowego wyprzedzania oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania wbrew obowiązkowi z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów. Mundurowi zwrócą także uwagę na zjawisko korzystania podczas kierowania pojazdem z telefonów komórkowych.


 2018-12-12
TCZEW,
Tczewscy policjanci zatrzymali 35-latkę, która w jednym ze sklepów ukradła pościel, zabawki interaktywne oraz urządzenie kosmetyczne, które były warte prawie 650 złotych. Zatrzymana kobieta uciekając z miejsca zdarzenia schowała się w jednym z salonów fryzjerskich, gdzie została zatrzymana, a następnie trafiła do policyjnego aresztu. Mieszkanka powiatu tczewskiego wczoraj usłyszała zarzuty kradzieży.


 2018-12-12
TCZEW,
Tczewscy kryminalni zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież elektronarzędzi wartych prawie 5 tys. złotych. Skradziony sprzęt wrócił do właściciela, a zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty dwóch kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 2018-12-12
TCZEW,
Tczewscy policjanci ostrzegają internautów przed działaniem wirusa, który blokuje komputer. Obecnie hakerzy podszywają się pod Policję i żądają wpłaty określonej kwoty pieniędzy w zamian za usunięcie blokady komputera. Policjanci tak nie działają. Funkcjonariusze przypominają, aby korzystać z legalnych oprogramowań , także antywirusowych.


 2018-12-12
TCZEW,
Chcesz zostać policjantem? Zapraszamy! Na początku zarejestruj się drogą mailową, po prostu wyślij do nas email podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu na adres: dobor@gd.policja.gov.pl. Odpowiemy na twój email, otrzymasz termin złożenia dokumentów (we wtorki pracujemy do 17.30, jeżeli pracujesz daj nam znać – dostosujemy termin składania dokumentów do twoich potrzeb). Masz pytania ? Dzwoń ! 58 32-15-500, 58 32-15-556, 58 32-15-161, 58 32-15-273.


 2018-12-11
PELPLIN,
Policjanci zatrzymali dwie osoby, które sprzedawały ubrania z podrobionymi znakami towarowymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli również ponad 400 sztuk odzieży z podrobionymi znakami firmowymi znanych marek. Śledczy przedstawili zatrzymanemu 30 i 35-latkowi zarzuty dotyczące handlu podrobionymi towarami.


 2018-12-11
GNIEW,
Tczewscy policjanci zorganizowali debatę społeczną pn. „Narkotyki, dopalacze, środki odurzające”, która odbyła się Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie tej szkoły, którym prelegenci mówili o zagrożeniach wynikających z zażywania zakazanych substancji oraz jak się przed nimi ustrzec.


 2018-12-10
TCZEW,
Tczewscy policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który uszkodził wyposażenie jednej z toalet na terenie miasta. Jak ustalili mundurowi pijany mężczyzna spowodował uszkodzenia na kwotę prawie tys. złotych.Mieszkaniec powiatu malborskiego trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu śledczy przedstawili mu zarzuty dotyczące tego przestępstwa.


 2018-12-07
TCZEW,
Policjanci zatrzymali wczoraj 69-letniego mężczyznę, który podczas rozprawy sądowej zażył tabakę. Sąd Rejonowy w Tczewie za obrazę sądu nałożył na mieszkańca powiatu tczewskiego karę czterech dni pozbawienia wolności. Dzisiaj funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego do aresztu.


 2018-12-06
GNIEW,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie 10 grudnia br. o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie przy ul. Sobieskiego 11 organizują debatę społeczną pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.


 2018-12-05
TCZEW,
Wczoraj tczewscy policjanci z wydziału ruchu drogowego z Pomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego uczestniczyli w pomorskich działaniach, podczas których wręczali kierowcom upominki z okazji mikołajek. Stu kierowców po zakończonych pozytywnych kontrolach drogowych otrzymało prezenty w postaci apteczek samochodowych oraz odblasków.


 2018-12-05
TCZEW,
Kara do dwóch lat pozbawienia wolności, trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara finansowa grozi 38-letniemu kierowcy, którego zatrzymali tczewscy policjanci. Badanie trzeźwości kierowcy volkswagena wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dzięki wzorowej postawie świadków tego zdarzenia nietrzeźwy kierowca został wyeliminowany z ruchu drogowego.Komenda Powiatowa Policji w  Tczewie ,
Tczew,  ul. Kasprowicza 2,
 tel.(058)530 82 22, fax (058)530 81 46
Kanał RSS  policji
© 2019 r.