MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA - UNIWERSALNE NARZĘDZIE SŁUŻB PAŃSTWOWYCH
W całej Polsce odbywają się konsultacje spotkania i debaty dot mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce To przedsięwzięcie stanowi priorytet zarówno Komendanta Głównego Policji jak i resortu spraw wewnętrznych i administracji.

KONSULTACJE SPOŁECZNE Z TCZEWSKIMI POLICJANTAMI - MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA
Jak wygląda bezpieczeństwo w powiecie tczewskim oczami mieszkańców.

27-LATEK ZRANIŁ NOŻEM – TERAZ ZA TO ODPOWIE
Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała Sprawca podczas kłótni kilkukrotnie zranił nożem 19-latka Ranny mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu Został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała To przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

  

Tczewscy policjanci doprowadzili do komendy 19-latka, który był ścigany listem gończym. Mężczyzna został skazany przez sąd za kradzież z włamaniem i nie stawił się do aresztu śledczego. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mieszkaniec Tczewa spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a dziś zostanie osadzony w areszcie śledczym.

   [ więcej ]Wczoraj tczewscy policjanci spotkali się z pierwszoklasistami z Zespołu Kształcenia i Wychowania ze Swarożyna. Podczas tej wizyty funkcjonariusze omawiali z najmłodszymi zasady bezpieczeństwa zarówno w miejscu zamieszkania, jak i podczas uczestnictwa w ruchu drogowym, zwłaszcza w okresie zbliżających się ferii zimowych. 

   [ więcej ]Już w przyszłym tygodniu uczniowie z województwa pomorskiego rozpoczynają ferie zimowe. Tczewscy policjanci mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas trwających ferii wczoraj spotkali się z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Kulicach. Podczas tej wizyty mundurowi poruszyli zagadnienia związane z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa.

   [ więcej ]Tczewscy policjanci przeprowadzili debatę społeczną, która odbyła się w ramach konsultacji społecznych. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tczewie w miniony piątek o godzinie 10.00.

   [ więcej ]Wczoraj policjanci zabezpieczali miejsca dwóch wypadków drogowych, do których doszło na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Miłobądz. W tych zdarzeniach rannych zostało sześć osób, które przetransportowano do szpitali. Funkcjonariusze wykonali dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny miejsc zdarzeń i przesłuchiwali świadków. Z uwagi na zmienne zimowe warunki atmosferyczne apelujemy do kierowców o wzmożoną rozwagę i ostrożność.

   [ więcej ]Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Tczewa podejrzanego o uszkodzenie ciała. Mundurowi ustalili, że sprawca podszedł do pokrzywdzonego i ugodził go nożem w plecy. Ranny mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. To przestępstwo zagrożone jest karą do pięciu lat pozbawienia wolności.

   [ więcej ]Tczewscy policjanci zapraszają na debatę społeczną, która odbędzie się w ramach konsultacji społecznych. Spotkanie odbędzie się 5 lutego br. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Tczewie.

   [ więcej ]Tczewscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież rozbójniczą. Sprawca ze sklepu samoobsługowego w tym mieście najpierw ukradł trzy kartony z konserwami mięsnymi, a później chcąc uciec z łupem, zaczął rzucać w pracownika ochrony skradzionym towarem. 27-latek trafił do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

   [ więcej ]Tczewscy policjanci poszukują 79-letnią Zytę Pobłocką mieszkankę Tczewa. Kobieta wczoraj wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani nie skontaktowała się z rodziną.

   [ więcej ]Komenda Powiatowa Policji w  Tczewie ,
Tczew,  ul. Kasprowicza 2,
 tel.(058)530 82 22, fax (058)530 81 46
Kanał RSS  policji
© 2016 r.