MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA - UNIWERSALNE NARZĘDZIE SŁUŻB PAŃSTWOWYCH
W całej Polsce odbywają się konsultacje spotkania i debaty dot mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce To przedsięwzięcie stanowi priorytet zarówno Komendanta Głównego Policji jak i resortu spraw wewnętrznych i administracji.

KONSULTACJE SPOŁECZNE Z TCZEWSKIMI POLICJANTAMI - MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA
Jak wygląda bezpieczeństwo w powiecie tczewskim oczami mieszkańców.

27-LATEK ZRANIŁ NOŻEM – TERAZ ZA TO ODPOWIE
Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała Sprawca podczas kłótni kilkukrotnie zranił nożem 19-latka Ranny mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu Został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała To przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

  

Tczewscy policjanci przeprowadzili debatę społeczną, która odbyła się w ramach konsultacji społecznych. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tczewie w miniony piątek o godzinie 10.00.

   [ więcej ]Wczoraj policjanci zabezpieczali miejsca dwóch wypadków drogowych, do których doszło na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Miłobądz. W tych zdarzeniach rannych zostało sześć osób, które przetransportowano do szpitali. Funkcjonariusze wykonali dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny miejsc zdarzeń i przesłuchiwali świadków. Z uwagi na zmienne zimowe warunki atmosferyczne apelujemy do kierowców o wzmożoną rozwagę i ostrożność.

   [ więcej ]Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Tczewa podejrzanego o uszkodzenie ciała. Mundurowi ustalili, że sprawca podszedł do pokrzywdzonego i ugodził go nożem w plecy. Ranny mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. To przestępstwo zagrożone jest karą do pięciu lat pozbawienia wolności.

   [ więcej ]Tczewscy policjanci zapraszają na debatę społeczną, która odbędzie się w ramach konsultacji społecznych. Spotkanie odbędzie się 5 lutego br. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Tczewie.

   [ więcej ]Tczewscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież rozbójniczą. Sprawca ze sklepu samoobsługowego w tym mieście najpierw ukradł trzy kartony z konserwami mięsnymi, a później chcąc uciec z łupem, zaczął rzucać w pracownika ochrony skradzionym towarem. 27-latek trafił do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

   [ więcej ]Tczewscy policjanci poszukują 79-letnią Zytę Pobłocką mieszkankę Tczewa. Kobieta wczoraj wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani nie skontaktowała się z rodziną.

   [ więcej ]Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie w miniony weekend na terenie powiatu przeprowadzili działania „Bezpieczny Pieszy” oraz „Trzeźwość”. Podczas dwóch akcji funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych, a także sprawdzali stan trzeźwości kierujących. Mundurowi ukarali mandatami 53 pieszych oraz 16 kierowców. Jeden z kierujących był nietrzeźwy.

   [ więcej ]Policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki oraz wagę elektroniczną. Podczas dokładnego przeszukania zatrzymanego funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne środki odurzające. Mieszkaniec miasta Gniew trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

   [ więcej ]Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Tczewie. Jak ustalili wstępnie mundurowi 25-letni kierujący volkswagenem stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Kierujący i pasażer trafili z obrażeniami do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od samochodu.

   [ więcej ]Komenda Powiatowa Policji w  Tczewie ,
Tczew,  ul. Kasprowicza 2,
 tel.(058)530 82 22, fax (058)530 81 46
Kanał RSS  policji
© 2016 r.